PLASTOVÉ OKENNÍ PROFILY GEALAN

 Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna

Profilový systém S 8000 IQ

Design

Kladete ve svém bytě nebo domě velký důraz na vlastní styl a sladění věcí až do nejmenšího detailu? Potom okna ze systému S 8000 IQ jsou pro Vás tou správnou volbou. Splní všechna očekávání spojená s moderním komfortem bydlení a zdůrazní Váš osobitý styl. Neboť zalíbení v neobyčejných věcech se dá především vyjádřit sladěním celku. Vzhledově měkké kontury společně s oblými zasklívacími lištami a těsněním tvoří esteticky i hodnotově jedinečný prvek, jež dotváří Vaši individualitu a životní styl.

 Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna  Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna

Technika

Profilové kombinace s pěti a šesti komorami díky své stavební hloubce 74mm vykazují velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti. Tím se nejenom snižují Vaše náklady na vytápění, ale současně aktivně přispějete i k redukci CO2. Mimoto se Vaše nová okna velmi jednoduše čiští díky pološikmé hladké drážce v rámu. Pokud chcete zabránit tvorbě plísní můžete zvolit patentovaný větrací systém GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL). Malá klapka s IQ se stará o potřebnou výměnu vzduchu mezi vnitřním a vnějším prostředím a tím zlepšuje klima v místnosti a komfort bydlení.
Profilový systém S 9000

Nový systém se středovým těsněním slučitelný se stávajícími systémy

Nový systém GEALAN S 9000 sjednocuje ve stavební hloubce 83 mm stejnou měrou charakteristické přednosti středového i dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest komor v profilech rámu i křídla v souladu s třemi těsnícími rovinami jsou zárukou pro vynikající tepelnou izolaci. To umožňuje splnit i ty nejvyšší nároky na okna.

Kombinovatelná stavba profilů

Vývoj systému s co nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není dílem náhody, ale výsledkem cílevědomého vývoje. Úspěšný výsledek to potvrzuje. Četné výpočty i první zkoušky prokázaly dosažení vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla. Cílem bylo dosažení hodnoty Uf = 0,92 W/m²K pro standardní kombinaci s ocelovou výztuží a tím i využití v nízkoenergetických a pasivních domech. Cíle se podařilo dosáhnout kombinací všech inovativních detailů v systému.

 Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna

Díky STV® statickému suchému zasklení

U zvolené lepicí techniky STV® (statické suché zasklení) vyvinuté firmou GELAN se jedná o vlepování skla do profilu křídla pomocí speciální lepicí pásky vyvinuté pro konstrukci oken, při zachování obvyklého vypodložení skla. Vlepením skla do profilu křídla se tuhost tabule skla přenese na křídlo a celý systém je stabilnější. Tak je možné vyrábět křídla ve standardních velikostech zcela bez oceli. Použitím technologie STV® a současně ocelové výztuže v křídle lze konstruovat obzvlášť velké a jinak nerealizovatelné prvky z plastu.
Okna CB autorizovaný prodejce oken a dveří.
Na základě Vámi zadaných údajů Vás v brzké době kontaktuje náš zástupce.

opište text: 5w4c 

Plastová okna

Plastové dveře

Hliníkové systémy

Hliníkové systémy

Ostatní


2014 © Optimal okna. - Novohradská 1039/74, 37008 České Budějovice, Česká republika; Telefon: +420 702 062 461,
e-mail: info@optimalokna.cz IČ: 02210592, DIČ: CZ7401161658;
Pobočka Praha: V Lískách 1779/3, 14200 Praha Krč , Česká republika; Telefon: +420 702 062 461, +420 603 448 177
e-mail: info@optimalokna.cz;
Okna CB autorizovaný prodejce oken a dveří.