Dřevěná eurookna

Výchozím materiálem pro výrobu eurooken je normovaný lepený třívrstvý hranol IV68 a IV78 z dřevin: smrk - SM, borovice - BO, dub - DB a meranti - ME. Hranol může být v provedení s krycími venkovními lamelami nenapojovanými nebo napojovanými na tzv. cink.

Ve všech těchto variantách je zabezepečena pevnost hranolu, nicméně z estetických důvodů se napojovaný hranol používá hlavně pod krycí nátěry nebo tmavší lazury.Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna

IZOLAČNÍ TROJSKLO / DVOJSKLO

Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna Izolační dvojskla mají standardně tloušťku 24mm. Kombinací složení izoskel a vzácného plynu Argonu dodáváme standardně U (kW) od 1,1 W/m2K. Izolační trojskla mají tloušťku 36mm a hodnotu U (kW) od 0,7 W/m2K. Současně si lze vybrat ze široké nabídky doplňkových skel: bezpečnostních (Connex), protihlukových (rW =42 dB), ornamentálních a reflexních. Novinkou tohoto roku je možnost osazení distančního rámečku tzv „teplým rámečkem „ SWISSPACER, popřípadě nerezovým nebo ocelovým, pro zvýšení izolace celého izoskla.( odkaz do tech knihovny IZOSKLA) Skryté připevňování zasklívací lištou do drážky pod silikon zvyšuje komfort celého okna.

CELOOBVODOVÉ KOVÁNÍ MACO® multitrend 2000

Plastová okna a dveře od firmy Optimal okna Celoobvodové kování MACO multitrend 2000 zajišťuje eurooknům vysoký uživatelský komfort při zachování jednoduchosti a spolehlivosti ovládání. Toto kování je možno dodat kování s řadou bezpečnostních prvků. Standardem je mikroventilace u křídel otvíravě sklopných tzv. čtvrtá poloha kliky

OKAPNICE DONAU

Okapnice systému DONAU jsou dalším příspěvkem k lepší funkci okna a vylepšení jeho vzhledu. Standadrní je i osazení okapnice křídlové.


POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Povrchovou úpravu prvků provádíme vodou ředitelnými barvami GLASURIT (SRN)a ADLER (Rakousko). Systém nanášení barev je třístupňový, přičemž první základní nátěr se nanáší máčením (ochrana před škůdci a houbami) a další dva vrchní nátěry jsou aplikovány vysokotlakým stříkacím zařízením. Široké spektrum odstínů jak lazurovacích tak krycích barev uspokojí každého zákazníka.


Okna CB autorizovaný prodejce oken a dveří.
Na základě Vámi zadaných údajů Vás v brzké době kontaktuje náš zástupce.

opište text: 5w4c 

Plastová okna

Plastové dveře

Hliníkové systémy

Hliníkové systémy

Ostatní


2014 © Optimal okna. - Novohradská 1039/74, 37008 České Budějovice, Česká republika; Telefon: +420 702 062 461,
e-mail: info@optimalokna.cz IČ: 02210592, DIČ: CZ7401161658;
Pobočka Praha: V Lískách 1779/3, 14200 Praha Krč , Česká republika; Telefon: +420 702 062 461, +420 603 448 177
e-mail: info@optimalokna.cz;
Okna CB autorizovaný prodejce oken a dveří.